خودتراش مردانه سیلور

خودتراش‌ مردانه سیلور طوری طراحی و ساخته شده که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

وسایل مختلفی برای اصلاح صورت آقایان وجود دارد که خودتراش‌ها از کاربردی‌ترین آن‌ها می‌باشد. درواقع خودتراش‌ها از پرمصرف‌ترین لوازم جانبی آقایان به شمار می‌آیند. اصولا آقایان برای اصلاح روزانه موهای صورت خود از خودتراش‌ها استفاده می‌کنند. خودتراش مردانه سیلور با دو طراحی متفاوت با سری ثابت و سری قابل تعویض به آقایان ارائه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی خودتراش مردانه سیلور وجود نوار صابونی حاوی آلوئه‌ورا، ویتامینE و دیگر مواد مفید است. این نوار علاوه بر این‌ که باعث نرم شدن موها می‌شود، حرکت خودتراش بر روی پوست را نیز روان می‌کند.

خودتراش‌های سیستمی:

خودتراش‌های سیستمی مردانه برای انجام اصلاحی کامل و روان تنها با یک حرکت مناسب هستند.

خودتراش مردانه سیلور دارای سری متحرک و نوار حاوی مواد روان کننده محتوی ترکیبات گیاهی می‌باشد. تمامی این محصولات سیلور از جنس استیل ضدزنگ، کاملا ضدآب و در برخورد با آب، تغییررنگ نمی‌دهند. علاوه بر آن دارای سری انعطاف پذیری هستند که به کمک آن می‌توان هر ناحیه را به راحتی اصلاح کرد.

تیغ سه لبه رفلکس سیستمی

reflex3system1
REFLEX3 system

تیغ پنج لبه مگنوم سیستمی

M5MagnumSystemTH
M5 MAGNUM System

تیغ پنج لبه بلیز سیستمی

blayze5system
BLAZE5 SYSTEM

خودتراش‌های چندبار مصرف:

خودتراش چندبار مصرف سیلور دارای صاف کننده برای خط ریش، طراحی خوش دست به جهت استفاده آسان می‌باشد.
خودتراش مردانه سیلور از جنس استیل ضدزنگ، کاملا ضدآب و در برخورد با آب، تغییر رنگ نمی‌دهند. علاوه بر این تمامی خودتراش‌ها دارای نوار صابونی حاوی آلوئه‌ورا و ویتامین E هستند که باعث لیز خوردن خودتراش هنگام اصلاح شده و همین امر تجربه یک اصلاح خوب و مناسب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

تیغ سه لبه اسمارت

smart3TH
SMART3

تیغ دو لبه نرمال

edex2TH
NORMAL2

تیع سه لبه بلیز

خودتراش بلیز3
Blaze3

تیغ دو دولبه اکسترا

extraTH
EXTRA

تیغ پنج لبه مگنوم

M5 MAGNUM

تیغ دو لبه رابرگریپ

twin1th
RUBBER GRIP

تیع یک لبه نرمال

NORMAL1

تیغ پنج لبه بلیز

BLAZE5

تیغ سه لبه فست

fast3TH
FAST3

تیغ دو لبه نرمال حساس آقایان

normal2SenceTH
NORMAL2 SENSITIVE

تیغ‌های سنتی

تیغ‌های سنتی سیلور با دو لبه تیز و برنده است که مهم‌ترین مزیت آن نصف شدن تیغ‌ها می‌باشد.
این تیغ‌ها در بسته‌های 10 عددی به فروش می‌رسد. قابل استفاده در دسته‌ تیغ‌های قدیمی است و برای ابرو و خط ریش کاربرد دارد. بدلیل تیز بودن دولبه‌ی تیغ‌های سنتی نیازی به فشار بر روی پوست هنگام اصلاح نیست. همین امر باعث اصلاحی مناسب و بدون التهاب بوده و موها را براحتی می‌تراشد. با کمک این تیغ علاوه بر رسیدن به یک اصلاح خوب از سلامت پوست شما نیز محافظت می‌کند.

تیغ دو لبه سنتی دبل ایج

doublAdgeTH2
Double Edge

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/silverir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107