شرکت سیلور:

شرکت سیلور (شرکت اصلاح نقره) به عنوان هلدینگی در بازار کالاهای مصرفی به طور متمرکز در دو حوزه بازرگانی و پخش فعال است. حوزه بازرگانی فعالیت‌های مربوط به واردات، بازرگانی و فروش را دنبال می‌کند و متولی برند سیلور در ایران است. حوزه پخش شرکت سیلور، پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آنلاین و داروخانه‌ها را انجام می‌دهد و در شهرستان‌ها با همکاری شرکت‌های زیر مجموعه خود، امکان توزیع کالا را فراهم کرده است.

ما در شرکت اصلاح نقره (سیلور) به عنوان یکی از معتبرترین و برترین شرکت‌های تامین، توزیع و پخش سراسری کالا علی الخصوص در مراکز نوین فروش، معتقدیم وجود شبکه‌های پخش فعال، به روز و متمرکز به منظور دسترسی راحت‌تر مصرف کنندگان از حائز اهمیت‌ترین نکاتی است که باید مورد توجه تولید کنندگان قرار گیرد. به همین منظور شرکت سیلور، با تشکیل یک تیم مجرب و کارآزموده امکان دستیابی به خدماتی متفاوت در عرضه و فروش را هماهنگ با جغرافیای ایران برای مصرف کنندگان فراهم کرده است.

بازرگانی اصلاح نقره افتخار می کند که با ابزار نوین مدیریتی، انجام بررسی‌های علمی در بازار و به کارگیری سیستم‌های نوین فروش و بازاریابی، می‌توانیم استانداردی جدید از خدمات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

همکاری با سیلور

سیلور با تشکیل یک تیم کارآزموده و بررسی تامین‌کنندگان، همکاری خود را با برندهایی که کیفیت‌برتر وجه‌تمایز آن‌هاست آغاز کرده.

خدمات سیلور

مجموعه سیلور با استفاده از شیوه‌های نوین انبارداری، نرم‌افزارهای یکپارچه و ماشین‌آلات‌صنعتی پیشرفته، تمامی فرآیندها‌را‌ با سرعت قابل‌قبول انجام می‌دهیم.

شرکای تجاری سیلور

شرکت سیلور در تلاش است تا محصولات مرتبط با‌ قبل‌و‌بعد از اصلاح را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کند.

پخش شرکت سیلور

Box free icon

پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

سیلور به منظور اطمینان از کیفیت، برخورد مناسب با مصرف‌کنندگان و تامین بهینه‌ی نیازهای آنان، واسطه‌های غیرلازم را حذف کرده.
به همین دلیل اقدام به ارائه و توزیع محصولات خود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است.
اکنون می توانید محصولایت برند سیلور را از تمامی فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خرید کنید.

فروش اینترنتی

شرکت سیلور مطابق با روش‌های نوین عرضه، امکان دستیابی آسان‌و‌مطمئن مصرف‌‌کنندگان را در تعامل با برترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور، فراهم کرده‌است. امکان فروش اینترنتی محصولات سیلور راهی آسان برای دسترسی به محصولات بهداشتی سیلور هست.
پخش و توزیع محصولات شرکت سیلور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

شرکای تجاری سیلور

  • محصولات کیچن رز
  • اورکلین

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/silverir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107