شرکت اصلاح نقره (سیلور) به عنوان هلدینگی در بازار کالاهای مصرفی به طور متمرکز در دو حوزه بازرگانی و پخش فعال است. حوزه بازرگانی فعالیت های مربوط به واردات، بازرگانی و فروش را دنبال می کند و متولی برند سیلور در ایران است. حوزه پخش سیلور، پخش در فروشگاه های زنجیره ای، آنلاین و داروخانه ها را انجام می دهد و در شهرستان ها با همکاری شرکت های زیر مجموعه خود، امکان توزیع کالا را فراهم کرده است.

ما در شرکت اصلاح نقره (سیلور) به عنوان یکی از معتبرترین و برترین شرکت‌های تامین، توزیع و پخش سراسری کالا علی الخصوص در مراکز نوین فروش، معتقدیم وجود شبکه‌های پخش فعال، به روز و متمرکز به منظور دسترسی راحت‌تر مصرف‌کنندگان از حائز اهمیت‌ترین نکاتی است که باید مورد توجه تولید کنندگان قرار گیرد. به همین منظور شرکت سیلور، با تشکیل یک تیم مجرب و کارآزموده امکان دستیابی به خدماتی متفاوت در عرضه و فروش را هماهنگ با جغرافیای ایران برای مصرف‌کنندگان فراهم کرده است.

افتخار می‌کنیم که با ابزار نوین مدیریتی، انجام بررسی‌های علمی در بازار و به کارگیری سیستم‌های نوین فروش و بازاریابی، می‌توانیم استانداردی جدید از خدمات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

شرکت اصلاح نقره

با شرکت سیلور بیشتر آشنا شوید.

اهداف و چشم انداز شرکت بین الملل اصلاح نقره (سیلور)

چشم انداز و اهداف سازمانی

چشم انداز

سیلور به عنوان یکی از سه برند برتر اصلاح با هدف توسعه بهداشت و زیبایی مصرف کننده مطرح باشد.

ماموریت

در سیلور، توسعه و بهبود مستمر حلقه توزیع در زنجیره تامین محصولات دارویی، آرایشی، بهداشتی و سایر اقلام مرتبط، پایه‌ریزی شده است. ارتقا کیفیت سبک زندگی و سلامت جامعه، رسالت دیگری است که در سیلور برای آن کوشش می کنیم.

اصلاح نقره (شرکت سیلور) در یک نگاه:

منابع انسانی

در سیلور مجموعه‌ای از افراد با تجربه و توانمند کنار‌هم جمع شده‌ایم تا به صورت هدفمند، برترین‌ها را فراهم کنیم.

چارت سازمانی

نظام ارزشی

ما در سیلور، متعهد به نظام ارزشی یکپارچه‌ای هستیم که‌در آن کارگروهی، تعهد‌و رسیدن به دستاورد‌های ماندگار، اساس عملکرد ماست.

دیاگرام نظام ارزشی

چارت سازمانی شرکت بین الملل اصلاح نقره (سیلور)

شرکای تجاری سیلور

شرکای تجاری سیلور، مجموعه‌ای از منحصر به فرد ترین تامین کنندگان جهانی و صاحب نام هستند. ما با تشکیل یک تیم کارآزموده و بررسی تامین کنندگان گوناگون، همکاری خود را با بهترین برند‌هایی آغاز می‌کنیم که کیفیت برتر، وجه تمایز آن‌ها می‌باشد.

این نگاه در سیلور یک اصل است که برای ماندگاری و حفظ کیفیت همیشه به آن متعهد خواهیم ماند. شرکای تجاری سیلور جزء خوشنام ترین و معتبرترین ها در بازار هستند.

شرکای تجاری اصلاح نقره با ابزار نوین مدیریتی، انجام بررسی‌های علمی در بازار و به کارگیری سیستم‌های نوین فروش و بازاریابی، توانسته اند استانداردی جدید از خدمات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

  • محصولات کیچن رز
  • اورکلین

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home2/silverir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107