حساب کاربری

لطفا وارد حساب خود شوید!

ویتامین E
ویتامین E

ویتامین E

‌ ویتامین E که به کپسول Evion نیز معروفند، انباری پر از سلامتیست. این روغن را می توان در قسمت‌های مختلف بدن از سر تا پا استفاده کرد. این روغن از پوست، تا ناخن با راه های مختلف به بدن شما کمک می‌کند.

با وبسایت سیلور همراه شوید.

وینامین E تیغ گلوریا
وینامین E تیغ گلوریا

خواص ویتامین E

 ویتامین E به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی خود معروف است. می‌توانید چند قطره از آن را با کرم معمولی خود مخلوط کرده و آن را روی پوست تمیز قرار دهید. این ترکیب به عنوان سرم عمل می‌کند. اگر شما پس از اصلاح این سرم را روی پوست خود امتحان کنید، متوجه تفاوت آن از مابقی کرم‌ها می‌شوید!
خاصیت مرطوب کنندگی بالای آن مانع خشکی پوست پس از اصلاح می‌شود. در نتیجه پوست شما شادابی و طراوتش را حفظ می‌کند.

ویتامین E تیغ بلیز۳
ویتامین E تیغ بلیز۳

تیغ‌ سیلور

خودتراش‌های سیلور مانند گلوریا، بلیز۵ و … نوار صابونی دارند که حاوی این ویتامین است. این نوار صابونی اصلاح را آسان‌تر می‌کند زیرا تیغ سیلور راحت می‌تواند روی پوست سر بخورد و آسیبی به پوست نرساند.

همچنین ویتامین E موجود در صابون باعث حفظ رطوبت پوست می‌شود و شما پس از اصلاح احساس خشکی و سوزش نخواهید کرد! این در حالیست که اصلاح پوست باعث حساس شدن و قرمزی و سوزش پوست می‌شود اما با تیغ سیلور شما همچین مشکلی را تجربه نخواهید کرد.

این صابون علاوه بر آن، حاوی ژل آلوئه ورا می‌باشد.

ژل آلوئه ورا نیز همچون این ویتامین دارای خاصیت مرطوب کنندگی بالاست. این مورد نیز تیغ سیلور را در بین خودتراش زنانه و خودتراش مردانه، بی‌همتا را بی‌همتا می‌سازد.

مطالب مفید بیشتر بخوانید
مقالات