محصولات برند سیلور

خودتراش مردانه سیلور

خودتراش‌ مردانه سیلور طوری طراحی و ساخته شده که به راحتی بتوان از آن استفاده کرد.

وسایل مختلفی برای اصلاح صورت آقایان وجود دارد که خودتراش‌ها از کاربردی‌ترین آن‌ها می‌باشد. درواقع خودتراش‌ها از پرمصرف‌ترین لوازم جانبی آقایان به شمار می‌آیند. اصولا آقایان برای اصلاح روزانه موهای صورت خود از خودتراش‌ها استفاده می‌کنند. خودتراش مردانه سیلور با دو طراحی متفاوت با سری ثابت و سری قابل تعویض به آقایان ارائه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی خودتراش مردانه سیلور وجود نوار صابونی حاوی آلوئه‌ورا، ویتامین E و دیگر مواد مفید است. این نوار علاوه بر این‌ که باعث نرم شدن موها می‌شود، حرکت خودتراش بر روی پوست را نیز روان می‌کند.

خودتراش‌های سیستمی مردانه سیلور:

خودتراش‌های سیستمی مردانه سیلور برای انجام اصلاحی کامل و روان تنها با یک حرکت مناسب هستند.

خودتراش مردانه سیلور دارای سری متحرک و نوار حاوی مواد روان کننده محتوی ترکیبات گیاهی می‌باشد. تمامی این محصولات شرکت سیلور از جنس استیل ضدزنگ، کاملا ضدآب و در برخورد با آب، تغییررنگ نمی‌دهند. علاوه بر آن دارای سری انعطاف پذیری هستند که به کمک آن می‌توان هر ناحیه را به راحتی اصلاح کرد.

خودتراش‌های چندبار مصرف مردانه سیلور:

خودتراش چندبار مصرف مردانه سیلور دارای صاف کننده برای خط ریش، طراحی خوش دست به جهت استفاده آسان می‌باشد.
خودتراش مردانه سیلور از جنس استیل ضدزنگ، کاملا ضدآب و در برخورد با آب، تغییر رنگ نمی‌دهند. علاوه بر این تمامی خودتراش‌ها دارای نوار صابونی حاوی آلوئه‌ورا و ویتامین E هستند که باعث لیز خوردن خودتراش هنگام اصلاح شده و همین امر تجربه یک اصلاح خوب و مناسب را برای شما به ارمغان می‌آورد.

محصولات شرکت سیلور

خودتراش زنانه سیلور

خودتراش زنانه سیلور در دو دسته سیستمی و چندبار مصرف به بانوان عزیز ارائه می‌گردد.

موضوعی که برای هر خانمی مهمه این است که خودتراش به راحتی برروی پوست حرکت کند. خودتراش‌های سیلور باکیفیت بالایی تولید و با ویژگی‌هایی که دارد باعث میشه تا یک اصلاح عالی را تجربه کنید. از مهم‌ترین ویژگی خودتراش سیلور وجود آلوئه‌ورا، ویتامینE و انواع روغن‌های گیاهی است. صابون تعبیه شده در این خودتراش‌ها‌ باعث حرکت راحت آن‌ها برروی پوست شده و از بریدگی پوست جلوگیری می‌کند. علاوه بر آن سری این خودتراش‌ها با قابلیت انعطاف پذیری بالایی طراحی شده تا به راحتی عمل اصلاح انجام شود.

 

خودتراش‌های سیستمی زنانه سیلور:

منظور از خودتراش‌‌های سیستمی زنانه سیلور، خودتراش‌هایی است که سری قابل تعویض دارند.

سری خودتراش‌های سیستمی زنانه به راحتی قابل تعویض هستند. این باعث میشه تا تیغ‌ها به راحتی قابل شست و شو باشند و با یک آبگیری ساده خارج شوند. علاوه بر آن کارتریج پشت باز آن‌ها باعث میشه تا موها به راحتی تخلیه و مابین تیغه‌ها باقی نماند. خودتراش‌ سیستمی زنانه دارای 5 لبه از جنس سرامیک مخصوص دو پوششه می‌باشد. وجود نوارهای صابونی که حاوی آلوئه‌ورا و ویتامین E بر روی این خودتراش‌ها در محافظت پوست بسیار تاثیرگذار هستند.

خودتراش‌های چندبار مصرف زنانه سیلور:

سری خودتراش‌های چندبار مصرف زنانه سیلور ثابت بوده و قابل تعویض نیستند.

دسته‌ی خودتراش‌ها چندبار مصرف سیلور طوری طراحی شده تا به راحتی بتوانید یک اصلاح مناسب را تجربه کنید. جنس تیغه‌ی خودتراش‌ زنانه سیلور از جنس استیل ضد زنگ است. همین امر باعث جلوگیری از زنگ زدن و خراب شدن تیغه‌های خودتراش می‌شود. خودتراش‌های چندبارمصرف سیلور دارای لبه‌های متفاوت یک، سه و پنج با کاربرد‌های مختلفی مخصوص بانوان طراحی شده است. که دارای تائیدیه مرکز تخصصی پوست هستند. در پایین خودتراش‌های چندبار مصرف زنانه سیلور را مشاهده می‌کنید: