شرکت اصلاح نقره

خدمات شرکت اصلاح نقره

سیلور در کنار ارائه خدمات پخش و لجستیک به تمام نقاط کشور، با کادری مجرب و بر اساس اصول علمی، خدمات گسترده‌ای را در زمینه بازرگانی، توزیع، مشاوره، بسته بندی و تامین تیغ بالک ارائه می‌دهد.

خدمات بازرگانی اصلاح نقره

شرکت اصلاح نقره در واحد بازرگانی خود آماده ارائه خدمات ثبت صنعتی وعلائم تجاری داخلی و بین المللی، اخذ نمایندگی‌ها، مذاکرات بین المللی، عقد قراردادهای بین المللی، حمل و نقل، واردات و ترخیص کالا می‌باشد.

مدیریت متمرکز؛ نیروهای متخصص و توانمندی اطلاعاتی بر اساس آخرین قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی، سیلور را قادر ساخته تا به خوبی و در کمترین زمان هرگونه عملیات تجاری را تحت پوشش خود قرار دهد. سرعت، دقت و صداقت در کلیه خدمات بازرگانی و نیز ارائه مناسب‌ترین راهکارها برای حفظ منافع اقتصادی مشتریان از اولویت‌های ما تعریف شده‌اند.

خدمات شرکت سیلور در زمینه بازرگانی

شرکت پخش سیلور به عنوان یکی از قوی‌ترین پخش‌های سراسری کشور در بازار مراکز نوین فروش، داروخانه‌ای تهران و پخش‌های زیر مجموعه‌ایی ریتل در شهرستان‌ها، خدمات توزیع حرفه ای محصولات مصرفی شما را در مراکز فروش سطح کشور انجام می دهد. سیلور با در اختيار داشتن ظرفيت هاي وسيع انبارش كالا، استفاده از امکانات گسترده حمل و نقل و بهره مندي از زيرساخت‌هاي نوين فناوري، توزیع و پخش انواع محصولات را به شیوه‌ای متفاوت دنبال می‌کند.

برای اصلاعات کامل در حوزه‌ی پخش شرکت اصلاح نقره اینجا را کلیک کنید.

خدمات مشاوره اصلاح نقره

با توجه به سال‌ها تجربه‌ای که در بخش‌های مختلف امور تجاری در ایران و سطوح بین المللی کسب کرده‌ایم، اکنون می‌توانیم شما را در امر سرمایه گذاری یاری دهیم. در گام اول ما به شناخت نیازهای شما می‌پردازیم سپس پروژه‌های سرمایه گذاری را بررسی و در نهایت بهترین راه حل را جهت سرمایه گذاری به شما ارائه می‌دهیم. در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری همیشه ریسک وجود دارد اما می‌توانید با اطمینان به تیم مشاوره ما خیال خود را از هر گونه ریسک راحت کنید. این خدمت می‌تواند به سرمایه گذاران کمک کند تا از طریقی مطمئن و درست به اهداف خود دست یابند.

گروه مشاوران سیلور از متخصصین فروش، بازاریابی و خدمات مالی در ایران، متمرکز بر فروشگاه های زنجیره‌ای، پخش مویرگی، امور نمایندگان و فروشگاه‌های آنلاین تشکیل شده‌اند.

خدمات شرکت اصلاح نقره در حوزه بسته بندی

طراحی بسته‌بندی نقش تعیین‌ کننده در جلب توجه مشتری می گذارد. درتصمیم گیری او برای خرید تاثیر گذاشته و او را تشویق به خرید محصول می‌کند. بدین‌ ترتیب طراحی بسته‌ بندی جذاب و تاثیر‌گذار به‌ تنهایی می‌تواند نقش فروشنده را برای یک محصول ایفا کند.

رعایت ملزومات قانونی، توجه به حفظ محیط زیست، مسئله جذب مصرف کنندگان و ارائه اطلاعات به مشتریان از جمله مسائل مهم و کلی است که در طراحی بسته‌‌بندی باید به آن‌ها توجه کرد. شرکت سیلور، با بیش از 15 سال تجربه در زمینه پکینگ بلیستری، سلفونی و کارتی؛ خدمات گسترده ای را در بسته بندی انواع محصولات ارائه می‌دهد.

خدمات شرکت سیلور در زمینه تامین تیغ بالک

تامین تیغ بالک

سیلور، با توجه به در اختیار داشتن نمایندگی انحصاری محصولات خودتراش پرسونا آمریکا از هلدینگ اج ول در ایران، قادر به تامین محصولات خودتراش مورد درخواست شما است.

ما خودتراش‌های یک تا شش لبه، سیستم و چند بار مصرف یا دبل اج (تیغ‌های سنتی) را به صورت بالک یا تحت مارک تجاری شما با خدمات پکینگ و بسته بندی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف ارائه می‌کنیم.