شرکت اصلاح نقره

نماینده انحصاری محصولات اصلاح برند سیلور در ایران

شرکت سیلور (شرکت اصلاح نقره) به عنوان هلدینگی در بازار کالاهای مصرفی به طور متمرکز در دو حوزه بازرگانی و پخش فعال است. حوزه بازرگانی فعالیت‌های مربوط به واردات، بازرگانی و فروش را دنبال می‌کند و متولی برند سیلور در ایران است. حوزه پخش شرکت سیلور، پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آنلاین و داروخانه‌ها را انجام می‌دهد و در شهرستان‌ها با همکاری شرکت‌های زیر مجموعه خود، امکان توزیع کالا را فراهم کرده است.

شرکای تجاری سیلور

شرکت سیلور در تلاش است تا محصولات مرتبط با‌ قبل ‌و ‌بعد از اصلاح را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کند.

خدمات سیلور

ما در سیلور با شیوه‌های نوین انبارداری، نرم‌افزارهای یکپارچه و ماشین‌آلات‌ صنعتی پیشرفته تمامی فرآیندها ‌را‌ با سرعت قابل ‌قبول انجام می‌دهیم.

همکاری با سیلور

سیلور با تشکیل یک تیم کارآزموده و بررسی تامین‌کنندگان، همکاری خود را با برندهایی که کیفیت‌برتر وجه‌تمایز آن‌هاست آغاز کرده.

پخش سیلور

پخش در سراسر کشور

شرکت سیلور به منظور اطمینان از کیفیت، برخورد مناسب با مصرف‌کنندگان و تامین بهینه‌ی نیازهای آنان، واسطه‌های غیرلازم را حذف کرده.
به همین دلیل اقدام به ارائه و توزیع محصولات خود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است. اکنون می توانید محصولایت برند سیلور را از تمامی فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خرید کنید.

پخش شرکت سیلور

راه‌کارهای نوین

پخش اینترنتی شرکت سیلور

سیلور مطابق با روش‌های نوین عرضه، امکان دستیابی آسان‌و‌مطمئن مصرف‌‌کنندگان را در تعامل با برترین فروشگاه‌های اینترنتیکشور، فراهم کرده‌است. امکان فروش اینترنتی محصولات سیلور راهی آسان برای دسترسی به محصولات بهداشتی سیلور هست.

پخش سیلور

پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

شرکت سیلور به منظور اطمینان از کیفیت، برخورد مناسب با مصرف‌کنندگان و تامین بهینه‌ی نیازهای آنان، واسطه‌های غیرلازم را حذف کرده. به همین دلیل اقدام به ارائه و توزیع محصولات خود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است. اکنون می توانید محصولایت برند سیلور را از تمامی فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خرید کنید.