Previous slide
Next slide

شرکت اصلاح نقره

نماینده انحصاری محصولات اصلاح برند سیلور در ایران

 سیلور (شرکت اصلاح نقره) به عنوان هلدینگی در بازار کالاهای مصرفی به طور متمرکز در دو حوزه بازرگانی و پخش فعال است. حوزه بازرگانی فعالیت‌های مربوط به واردات، بازرگانی و فروش را دنبال می‌کند و متولی برند سیلور در ایران است. حوزه پخش شرکت اصلاح نقره، پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، آنلاین و داروخانه‌ها را انجام می‌دهد و در شهرستان‌ها با همکاری شرکت‌های زیر مجموعه خود، امکان توزیع کالا را فراهم کرده است.

شرکای تجاری سیلور

شرکت اصلاح نقره در تلاش است تا محصولات مرتبط با‌ قبل ‌و ‌بعد از اصلاح را نیز به مجموعه محصولات خود اضافه کند.

خدمات سیلور

ما در اصلاح نقره با شیوه‌های نوین انبارداری، نرم‌افزارهای یکپارچه و ماشین‌آلات‌ صنعتی پیشرفته تمامی فرآیندها ‌را‌ با سرعت قابل ‌قبول انجام می‌دهیم.

همکاری با سیلور

اصلاح نقره با تشکیل یک تیم کارآزموده و بررسی تامین‌کنندگان، همکاری خود را با برندهایی که کیفیت‌ برتر وجه‌ تمایز آن‌هاست آغاز کرده.

پخش اصلاح نقره

پخش در سراسر کشور

شرکت اصلاح نقره به منظور اطمینان از کیفیت، برخورد مناسب با مصرف‌کنندگان و تامین بهینه‌ی نیازهای آنان، واسطه‌های غیر لازم را حذف کرده.

به همین دلیل اقدام به ارائه و توزیع محصولات خود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است. اکنون می توانید محصولایت برند سیلور را از تمامی فروشگاه‌های معتبر در سراسر کشور خرید کنید.

پخش شرکت سیلور

راه‌کارهای نوین

پخش اینترنتی سیلور

سیلور مطابق با روش‌های نوین عرضه، امکان دستیابی آسان‌ و‌ مطمئن مصرف‌‌کنندگان را در تعامل با برترین فروشگاه‌های اینترنتی کشور، فراهم کرده‌ است. امکان فروش اینترنتی محصولات سیلور راهی آسان برای دسترسی به محصولات بهداشتی سیلور هست.

پخش سیلور

پخش در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

شرکت اصلاح نقره به منظور اطمینان از کیفیت، برخورد مناسب با مصرف‌کنندگان و تامین بهینه‌ی نیازهای آنان، واسطه‌های غیرلازم را حذف کرده.
به همین دلیل اقدام به ارائه و توزیع محصولات خود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای کرده است. اکنون می توانید محصولایت برند سیلور را از تمامی فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خرید کنید.